Komenda Hufca

Komendant Hufca:

hm. Janusz Jasiek
e-mail: janusz.jasiek@zhp.net.pl

Zastępca Komendanta Hufca ds. Programowych
i Pracy z Kadrą.

hm. Marek Looze
e-mail: marek.looze@zhp.net.pl

Zastępca Komendanta ds. Organizacyjnych:

hm. Danuta Korus
e-mail: danuta.korus@zhp.net.pl

Skarbnik hufca:

pwd. Leszek Skorupa
e-mail: leszek.skorupa@zhp.net.pl

Kwatermistrz hufca:

pwd. Dawid Oslislok
e-mail: dawid.oslislok@zhp.net.pl

 

Godziny dyżurów:

Szefowa biura hufca

phm. Maria Jasiek
e-mail: maria.jasiek@zhp.net.pl
Dyżur 
poniedziałek 18:50-20:15

Dyżury Komendy:

– Komendant: poniedziałek 17:00 – 19:00
– Skarbnik: środa 16:00 – 18:00
– Komisja Rewizyjna Hufca: czwartek 17:00 -19:00

Dyżury odbywają się w biurze hufca (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub przez pocztę elektroniczną). Komenda zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dyżuru. Prosimy o wcześniejsze doprecyzowanie terminu wizyty podczas dyżuru. 

Wszelkie informacje niezbędne do ukazania się w rozkazie Komendanta należy zgłaszać do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do komendanta hufca.

 

 

Nasz Patron

Walery Antoni Wróblewski 

Rys biograficzny